Formularz zapisu na sesję Wypełnij formularz i widzimy się już wkrótce.

Drodzy rodzice!
Zapraszamy do zapisania swoich pociech do wykonania fotograficznego reportażu z uroczystości przyjęcia I Komunii Świętej. Dzięki takiemu zgłoszeniu mamy z Państwem kontakt mailowy - tą drogą będziemy przekazywać wszelkie informacje o dostępności zdjęć/ możliwości odbioru itp.

Ofertę wraz z szczegółami znajdziecie Państwo tutaj: http://www.fotoklaser.pl/blog/2018/01/27/reportaz-komunijny-obsluga-calej-parafii/

W skrócie: W tym dniu jesteśmy do Państwa absolutnej dyspozycji - Przed mszą (na około 30 minut przed rozpoczęciem uroczystości) jesteśmy dostępni pod kościołem do wykonania zdjęć portretowych Waszych pociech (nasza sceneria - sad jabłoni), w trakcie mszy rejestrujemy przebieg wydarzeń plus zdjęcie grupowe.

Po nabożeństwie możemy podjechać do Państwa na salę lub do domu komunijnego i wykonać pamiątkowe zdjęcia rodzinne. Taką chęć zgłaszacie Państwo również za pomocą drugiego formularza, wpisując w komentarzu "uwagi dodatkowe" adres miejsca, gdzie odbędzie się uroczystość. Z osobami, które zgłoszą taką chęć skontaktujemy się przed uroczystością w celu ustalenia godziny.

Dodatkowo zapraszamy w innym terminie na sesje plenerowe / w studio położonym nad zalewem Chechło na ulicy Rekreacyjnej 452 lok 2 oraz w pobliskim plenerze (las, jezioro, łąki). Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu: www.fotoklaser.pl/blog

Do zobaczenia 19.05.2024 o godzinie 10:00 przed Waszym kościołem (Parafia św. Jana Chrzciciela - Tąpkowice)

Fotoklaser
https://www.facebook.com/fotoklaser2

Dane rodzica lub opiekuna

Lista uczestników sesji

Grupa Wiek Imię i nazwisko
DO ZAPŁATY80,00 zł

Dodatkowe uwagi

Najczęściej zadawane pytania Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi. W każdej innej sprawie prosimy o kontakt e-mail na adres info@fotoklaser.pl.

  • Czy mogę prosić o fakturę VAT?

    Oczywiście! Nie ma z tym żadnego problemu. Na etapie składania zamówienia wystarczy zaznaczyć opcję FAKTURA VAT. Dokument zostanie wygenerowany automatycznie i przesłany na Twój adres e-mail.